Lesbická akce

Ta pravá lesbická akce úplně se vším! Dvě lesbické homosexuální nebo bisexuální holky se budou spolu mazlit jak jen to půjde. Budou maximálně divoké, vyzkouší spolu úplně všechno – od něžných doteků, pusinek na rtíky i jejich celá těla, líbání s jazyky až po lízání kundiček a zadečků. Pak na sebe navzájem vezmou připínáky a vyšukají si jimi jejich nadržené mokré kundičky. Také pěkně nastaví jedna druhé prdelku, do které se pořádně připínákem zaboří a vyřádí se tam co nejvíce tvrdě, rychle a drsně. Samozřejmě při tom budou vzdychat a opravdu hodně křičet, řvát bolestí, sténat slastí. Prohodí si role dominy a submisivní coury, zbičují se bičíkem, svážou se, naplivou na sebe, budou se týrat, sprostě si nadávat atd. Nechte se překvapit, co ještě předvedou navíc!

Celá akce bude trvat jednu hodinu. Vstup na celou akci pro jednu osobu stojí 3000 Kč. Počet hostů od pěti lidí do deseti lidí maximálně. Každý host bude mít svojí vlastní židli i s ručníkem, který může použít pod sebe na židli, nebo na případné utření potu nebo své mrdky! Všem hostům bude povoleno po celou dobu akce masturbovat a vystříkat se kolikrát chtějí na tyto dvě lesbické kočičky. Stříkání je povoleno do jejich pusinek (stačí říct a slečny obě dvě otevřou pusinky pro výstřik spermatu), na tváře, na kozičky, na anální díry dírky a POZOR, samozřejmě i na pysky kundiček. Hezky se kochejte jak jim vaše sperma teče po pyscích až úplně dolu k dírce a možná kápne i něco dovnitř kundičky, když bude zrovna vzrušená a otevřená, není to váš sen? Hezky takto dvě spolu hrající si lesbické kočičky pěkně zašpinit svým spermatem, svojí horkou mrdkou!

Celá hodinová akce se bude kamerovat. Pro případ, že nechceš být kamerován se svým obličejem, tak je tu pro tebe řešení – u vstupu dostaneš kuklu na obličej zdarma. Kuklu dostane u vstupu úplně každý. Je jen na vás, jestli jí hned, v průběhu, nebo ke konci dění využijete. Celá kamerovaná akce půjde ke komerčnímu využití, proto každý zúčastněný bude muset na místě při vstupu ukázat občanský průkaz, ať již pro prokázání věku 18 let, tak také pro ukázání svého podpisu na občanském průkazu. Tentýž podpis udělá na námi již připravený papír, který bude stejný pro všechny zúčastněné. V papíru bude pouze napsáno, že dotyčná zúčastněná osoba stvrzuje svým podpisem souhlas s videonatáčením po celou dobu akce. Na papíru nebude ani vaše jméno, ani příjmení. Nic si neopíšeme, nevyfotíme žádné doklady, bude tam pouze váš podpis.

Máš zájem? Chceš se zúčastnit této akce? Tak neváhej zaplatit online! To znamená přidat si tento produkt do nákupního košíku. Nebo mě neváhej kontaktovat na moje telefonní číslo 773 044 703 ohledně detailů k bankovní platbě. Zašlu ti veškeré informace. Datum konání akce je 10. 10. 2023 v 18:00. Přesná adresa v Ostravě vám bude zaslána do 48 hodin po platbě.

3000 

Tyto stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let!

Tato stránka obsahuje eskort a erotické inzeráty. Stránky obsahují erotické explicitní materiály a fotografie. Pokud jste mladší 18 let nebo nesouhlasíte s prohlížením erotického obsahu, opusťte prosím tyto stránky.