Lekce třech domin

Tři dominantní paní v Ostravě pořádají společnou akci i s přihlášenými otroky, kteří jsou ochotni zaplatit a jít do toho. Dominy budou tři – každá z nich bude mít 1-2 otroky, na kterých bude ukazovat své dominantní kousky. Dominy si budou mezi sebou předávat zkušenosti a promlouvat ke svým následně sledujícím internetovým divákům, kteří si zakoupí toto hodinové video. Celá akce se totiž bude kamerovat. Při vstupu dostane každý otrok kuklu, kterou může použít podle libosti. Každý zúčastněný bude muset na místě při vstupu ukázat občanský průkaz pro prokázání věku 18 let a také pro ukázání svého podpisu. Tentýž podpis udělá na námi již připravený papír, který bude stejný pro všechny zúčastněné. V papíru bude napsáno, že dotyčná zúčastněná osoba stvrzuje svým podpisem souhlas s video natáčením ke komerčním účelům po celou dobu akce. Na papíru nebude vaše jméno ani příjmení. Nic si neopíšeme, nevyfotíme žádné doklady – bude tam pouze váš podpis. Máš zájem? Chceš se zúčastnit této akce? Tak neváhej zaplatit online, což znamená přidat si tento produkt do nákupního košíku. Nebo mě neváhej kontaktovat na moje telefonní číslo 773 044 703 ohledně detailů k bankovní platbě. Zašlu ti veškeré informace.

Co tě tedy čeká? S jistotou ti můžu slíbit, že tě každá domina ošuká připínákem do tvojí nadržené prdele. Každá domina bude mít jiné praktiky, které bude provádět. Vše bude v dominantním duchu. A za Jessicu Deluxe zaručuji omrdání připínákem do tvé prdele, poplivání tě, zbičování tě, ponižování tě, budu ti sprostě nadávat. Svážu tě, spoutám tě a následně tě budu dráždit! Udělám z tebe bezmocnou submisivní kurvičku, moji děvku. Budu tě kopat do koulí, svážu ti koule, zfackuji tě po celém těle! Hezky vykouříš připínáka (jestli kouřit neumíš, Jessica ti dá instrukce, jak pořádně na to). Jistotou je stříkající připínák, který na tebe použije, naplněný mlékem. Hezky se ti při tom kouření připínáka vystříká do tvé nadržené sladké pusinky. Naplní ti pusinku mlíčkem. Počítej taky s tím že, ti připínákem vystříká taky tvojí prdelku, kterou náplní mlíčkem, takže to z tebe hezky poteče.

U všeho budou další dvě dominy s jejich 2-4 otroky. Takže celkem 3 dominy s 3-6 otroky. Minimální počet je tedy 6-9 osob při celé hodinové akci. Nestyď se, pojď zkusit něco nového! Dominy se už na tebe strašně moc těší, tak neváhej a pojď do toho si to pořádně užít! Cena celé hodinové akce se třemi dominami je 3000 Kč za osobu! Datum konání akce je 13. 10. 2023 v 18:00. Přesná adresa v Ostravě vám bude zaslána po platbě do 48 hodin.

3000 

Tyto stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let!

Tato stránka obsahuje eskort a erotické inzeráty. Stránky obsahují erotické explicitní materiály a fotografie. Pokud jste mladší 18 let nebo nesouhlasíte s prohlížením erotického obsahu, opusťte prosím tyto stránky.