Gangbang akce

Zvu vás všechny na gangbang akci se mnou v Ostravě. Vstup pro jednoho muže 3000 Kč. Celá akce se bude kamerovat. Pokud ti vadí, že na videu bude tvůj obličej, tak bude k dispozici zdarma kukla u vstupu.

Chtěla bych účast 6 až 12 mužů. Celá akce bude trvat jednu hodinu. V ceně je orál bez kondomu s výstřikem do pusy pro všechny zúčastněné, sex s kondomem, anál, lízání, líbaní… Máš zájem? Chceš se zúčastnit této gangbang akce? Tak neváhej zaplatit online! To znamená přidat si tento produkt do nákupního košíku. Nebo mě neváhej kontaktovat na mém telefonním čísle 773 044 703 ohledně detailů k bankovní platbě. Zašlu ti veškeré informace.

Datum konání akce je 11. 10. 2023 v 18:00. Přesná adresa v Ostravě vám bude zaslána po platbě do 48 hodin. Už teď se na vás všechny strašně moc těším!

3000 

Tyto stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let!

Tato stránka obsahuje eskort a erotické inzeráty. Stránky obsahují erotické explicitní materiály a fotografie. Pokud jste mladší 18 let nebo nesouhlasíte s prohlížením erotického obsahu, opusťte prosím tyto stránky.