Erotický pár nabízí natočení kteréhokoliv žánru erotického amatérského videa na vaše speciální přání. Scénář, a co přesně se bude dělat na videu, určuješ právě ty! 20 minut stojí 2 500 Kč, peníze předem na bankovní účet, platba s variabilním symbolem – podle toho se pozná, kdo jí poslal, a za co byla uskutečněna. Poté je video zasláno přes jednu webovou stránku, stáhnutí je jen na odkaz a už samozřejmě zdarma, vše po uskutečnění bankovní platby…

Natáčíme klasický sex, hluboké kouření až do krku, lízání, orál bez kondomu, stříkaní do pusy, polykání, líbání, prstění, honění, masáž, různé místa k dispozici, piss, čůrání na sebe navzájem i do tváře i do pusy, různé role (například doktor a pacientka nebo učitel s žačkou atd.), hra na to, že jeden chce sex a druhý se brání, domina a její submisivní otrok, pán a jeho poslušná submisivní děvka… Prostě všechno, na co si vzpomeneš. Dokážeme to realizovat a natočit… Budeš mít na nás pěknou vzpomínku. Tak neváhej a kontaktuj mě. Už zítra můžeš mít své video na zakázku, jako vyrobené přímo pro tebe a tvojí nekonečnou sexuální fantazii… Budeme se moc těšit, zlatíčka!

Natočím na zakázku jakékoliv erotické sólo video. Co bude na videu určuješ právě ty! Napiš mi, jak dlouhé by mělo být a co by na něm mělo být. Na ceně se dohodneme.

Tyto stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let!

Tato stránka obsahuje eskort a erotické inzeráty. Stránky obsahují erotické explicitní materiály a fotografie. Pokud jste mladší 18 let nebo nesouhlasíte s prohlížením erotického obsahu, opusťte prosím tyto stránky.