Projekt

Dobrý den, zdravím vás všechny. Tato sekce je věnována všem lidem bez domova v Ostravě a celém Moravskoslezském kraji.

Vítejte, čtěte pozorně, získejte více informací, buďte přímo v aktuálním dění, buďte štědří k těm, kteří nás nezbytně nutně potřebují. Otevřete oči a pomozte, jestli můžete.

Toto, co zakládám, tady ještě zdaleka vůbec nikde není. Tím myslím na celém internetu, co se týká České republiky. Jedná se o portfolia lidí bez domova. Portfolia obsahují jejich fotografii, jak aktuálně daná osoba vypadá, popřípadě více fotografií z aktuálního života, které by s námi dobrovolně chtěli sdílet. Dále obsahují fotografie aktuálního bydlení, tím se myslí, co právě osoba obývá (může to být například les, park, zbořeniště, staveniště, rozpadlé budovy atd.), fotografie aktuálního bydlení na mapě. Nakreslený kroužek na mapě značí přesné místo (tam osobu můžete najít a přijít navštívit osobně), telefonní číslo na dotyčnou osobu (platí pouze, zda-li má osoba mobil), jméno osoby, věk osoby, informace o tom, jak se bez domova ocitla, jak dlouho je bez domova, co plánuje do budoucna, informace o dokončeném vzdělání osoby (pouze v případě, že osoba bude chtít tuto informaci s námi sdílet) a plno dalších informací o osobě – zdali nám chce něco sdělit a sdílet to s námi.

Co je výhoda? 100 % finanční pomoci, kterou srdečně poskytnete dané osobě půjde právě jí!

Celý projekt se připravuje. Jestli chcete více informací o projektu – jak můžete jakkoliv pomoci, ať už financemi nebo zkrátka jenom Vašim drahocenným časem – tak mě neváhejte kontaktovat. Volejte nonstop!

Aktuálně hledám dva společníky na založení spolku. K založení spolku je potřeba třech lidí – je to zdarma a nic to nestojí. Sídlo spolku mám zajištěné. Hledám dvě osoby, které chtějí pomáhat s dobrým úmyslem. V žádném případě ne se obohatit!

Tyto stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let!

Tato stránka obsahuje eskort a erotické inzeráty. Stránky obsahují erotické explicitní materiály a fotografie. Pokud jste mladší 18 let nebo nesouhlasíte s prohlížením erotického obsahu, opusťte prosím tyto stránky.